Kvalitní interiéry na míru.

Výroba

  • Co to znamená na míru 
  • Návrhy
  • Realizace
  • Technologie

V současné době si tuto otázku pokládá málokdo, přitom na ní existuje velmi jednoduchá odpověď. Jste to právě Vy, zákazníci . Pokud kupujete jakékoli zboží  je jen na Vás jaké parametry rozhodují o tom kdo se stane Vaším protihráčem  a komu  svěříte své prostředky,  aby Vám splnil Vaše očekávání. Tento proces podstupujeme téměř neustále, mnohdy však naše rozhodování ovlivňuje spoustu faktorů. Málokdo je totiž ochoten podporovat kvalitu, protože ho to stojí zvýšené úsilí při uskutečnění nákupu, ale už se nezajímá o to, co by mu výběr kvalitnějšího produktu přinesl do budoucna. Delší životnosti a lepší funkčnost, přináší méně starostí, kvalitnější materiály a důraz na precizní zpracování detailů, přináší radost po mnoho let.

Orientace na detail

Interiéry vytvořené na základě jednotné koncepce mají své kouzlo, nezaměnitelnou tvář i originální otisk pevně spojený s osobností  jejich majitele.

Spoustu výrobků se dnes pyšní nálepkou s nápisem  „Na míru“, ale co to vlastně znamená. Nejčastěji tuto nálepku můžeme spatřit v souvislosti s uměním upravit rozměr skříňky dle potřeb zákazníka. S tímto významem se setkáte u většiny prodejců a je těžké hledat někoho, kdo tento aspekt nesplňuje.

Pokusíme se přelepit nálepku „Na míru“.

Originál znamená  Česká  výroba interiérů a nábytku na zakázku.
Umíme vše co je technologicky možné, částečně limitující je dostupnost jednotlivých materiálů, nicméně pravidlo je spíš na naší straně, jelikož rozmanitost materiálů převyšuje požadavky zákazníků.

V současné době Vám nabízíme nepřeberné množství  dezénových zpracování povrchů,  ať už se jedná o lamináty, dýhy, masivy a pigmentové laky v matu, polo-matu tak i ve vysokém lesku. Máte možnost vybrat si konkrétní materiál, do jisté míry korigovat kresbu i barevnost přírodních materiálů, u pigmentových laků je výběr odstínů dle vzorníku RAL  samozřejmostí. Před zahájením výroby Vám připravíme vzorek Vámi vybraného materiálu k odsouhlasení. Na každou jednotlivou zakázku se nakupuje materiál zvlášť tím se předchází rozdílům v barevnosti jednotlivých prvků.

Úzká spolupráce všech procesů souvisejících s návrhem ,výrobou a montáží Vašeho interiéru, kterou vykonávají  pouze kvalifikovaní zaměstnanci naší společnosti,  je v několika fázích pečlivě kontrolována, proto nedochází  k žádným nepřesnostem a jsou stoprocentně dodrženy veškeré Vaše požadavky a technické parametry potřebné k bezproblémové instalaci a užívání.

Kompletní servis

Poskytujeme kompletní servis od návrhu až po jeho realizaci. Realizujeme interiéry po celé ČR.

- 3D vizualizace

- kompletní technické výkresy

- výkresy pro stavební připravenost

- kvalifikovaný dozor při realizaci i přípravě

- spolupráce pouze s ověřenými dodavateli

 

 

Technologie

 probíhá úprava textu

© 2003 - 2012 ITK Interiery